Quantcast
Channel: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1373

Презентація журналу «Слово жінки» в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського

$
0
0
Поділитися: 
Share page with AddThis

16 квітня 2015 року журнал «Слово жінки»зібрав у стінах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського своїх прихильників, героїв публікацій, авторів і потенційних читачів. Цікаво, що серед присутніх було багато чоловіків.

Усіх, хто прийшов на зустріч із журналом «Слово жінки», привітала його головний редактор Ганна Земко. Вона підкреслила, що поява і подальше існування журналу стало можливим лише завдяки енергійності, позитивному настрою, безмежній вірі в диво та взаємопідтримці людей, які його створюють і читають.

Ознайомлюючи з історією журналу Ганна Земко зазначила, що його концепція базується на трьох наріжних принципах: позитивне мислення, україноцентричність і впевненість у тому, що все залежить від нас самих. Цим принципам підпорядковані всі 35 номерів журналу, тематика яких за 7 років стала дуже різнобічною. Приміром: «Альтернативне мислення», «Любов до України, як стан душі», «Криза – це можливість почати щось нове», «Сім’я–Рід–Народ», «Джерела життєвої сили», «Осінь життя. Люди літнього віку», «Українська – мова серця!», «Соціальна реалізація жінки», «Українці у Світі», «Україна – Берегиня світу. Жінка – берегиня України», «Ми – господарі на своїй землі».

Окрім того Ганна Земко зауважила, що головними героїнями журналу «Слово жінки» є наші співвітчизниці, які мають сім’ю, знайшли своє покликання, досягли професійних висот. На зустрічі з читачами були присутні героїні журналу Валентина Литвинова, яка 20 років поспіль збирає свідоцтва свого Родоводу і вже підготувалава томи «Літопису Роду», та Наталія Македон, яка разом зі своїм чоловіком Валерієм Питущаком обійшла навколо світу на яхті під прапором України.

Багато про часопис розповідали його співзасновниця Світлана Бойко, автори – Світлана Наконечна, Ірина Новиченко, Валентина Литвинова, а також читачі – Тетяна Остапенкота Неоніла Струк, директор видавництва «Світ Успіху».

Історик-археолог, дослідник Трипільської доби Юрій Шиловпрезентував 35-й номер журналу «Слово жінки», тема якого – «Наше Трипільське коріння». Він зауважив, що в цьому номері висвітлено різні підходи до вивчення Трипілля і побажав, аби він змінив ставлення держави та наукового світу до  Трипілля як неоціненної спадщини України.

Козацькими думами і піснями під супровід бандури полонив присутніх студент КНУКіМ Данило Мельник, учасник бойових дій на Сході України, а піснею «А я просто українка-україночка!» – Валентина Купцова.

Наприкінці зустрічі усі бажаючи мали можливість поспілкувалися із захисником України Віктором Прусом, який нещодавно повернувся з АТО, та Наталією Гребельник, автором знаменитих патріотичних нерозлучників, яких вже отримали більше півтисячі українських вояків.

Прес-служба НБУВ
Фото: Кирило Леванюк
Фотоматеріали: 
Співробітники редакції журналу головний редактор Ганна Земко «Слово жінки»

Viewing all articles
Browse latest Browse all 1373